Зручність роботи з депозитами відіграє важливу роль під час вибору букмекера. Користувач повинен бути впевнений, що він зможе вибрати відповідний спосіб поповнення рахунку, а гроші після виграшу буде виведено за мінімальний проміжок часу. Цим вимогам повністю відповідає букмекерська контора MostBet. Користувачі з України можуть працювати з сайтом на рідній мові, що також є важливою перевагою.

MostBet депозити

Доступні платіжні системи

При реєстрації користувач може вибрати, у якій валюті буде вестись рахунок. Серед доступних варіантів є американські долари, євро, російські рублі, норвезькі крони. Є також українські гривні, що робить ще зручнішим використання послуг букмекера MostBet для гравців з України.

Способи поповнення балансу в MostBet
Способи поповнення балансу в MostBet

Для поповнення балансу можна скористатися такими варіантами:

 • банківські картки (VISA, Mastercard);
 • платіжні системи (ecoPayz);
 • криптовалюти (Bitcoin, Litecoin, Ripple).

Користувач може побачити доступні способи поповнення рахунку у розділі. Вивести гроші можна лише тим способом, яким було внесено депозит. Це обмеження запроваджено для запобігання шахрайській діяльності на сайті.

Великий вибір платіжних систем для поповнення рахунку створює зручні умови для користувачів. Одним гравцям комфортніше користуватися звичними банківськими картками, іншим -децентралізованими активами. Кожен може вибрати такий варіант, яким він розплачується у повсякденному житті.

Як вивести виграш

Для виведення грошей слід виконати такі дії:

 1. натиснути кнопку «Особистий кабінет» у верхньому правому кутку;
 2. вибрати в меню пункт «Вивести з рахунку»;
 3. вибрати відповідну платіжну систему;
 4. запровадити необхідну суму;
 5. дотримуватися вказівок на екрані.
Виведення грошей через систему ecoPayz
Виведення грошей через систему ecoPayz

З використанням різних платіжних систем форми виведення різняться. Ті, що займаються банківськими переказами, вимагають введення детальної інформації про користувача. У системі Webmoney достатньо вказати необхідну суму та гаманець, на який слід зробити переказ. При виборі криптовалют користувач буде направлений на сайт біржі, через яку можна здійснити транзакцію.

Які можуть виникнути проблеми

У багатьох букмекерських конторах користувачі стикаються з такими проблемами:

 • блокування облікових записів удачливих гравців;
 • зависання транзакцій (неможливо відстежити, де проблема, чи то на боці букмекера, чи вже в платіжних системах);
 • обробка запиту на виведення до кількох тижнів (і до безкінечності);
 • раптова вимога повторної ідентифікації особи.

Гравці вибирають букмекерську контору MostBet, тому що не зіштовхнуться в ній із подібними неприємностями. Діяльність букмекера ліцензована, компанія отримала ліцензію під номером 8048/JAZ2016-065 в Кюрасао. Перевірити актуальний статус ліцензії можна на сайті букмекерської контори, для цього потрібно натиснути в нижній частині сайту кнопку поруч зі значком копірайту.

Ліцензія БК MostBet.
Ліцензія БК MostBet.

Чесність букмекера підтверджується багатьма позитивними відгуками в інтернеті. Користувачі відзначають, що завжди швидко отримують виграші, для цього просто потрібно суворо дотримуватися правил на сайті. Перед виведенням коштів треба заповнити профіль, надати скани документів для підтвердження повнолітнього віку. Найчастіше цього достатньо для ідентифікації, в окремих випадках може знадобитися розмова по відеозв’язку.

Терміни виплат, комісії, мінімальна сума

Виплати через платіжні системи та на банківські картки виконуються моментально, хоч би яка сума виводилася. Виведення коштів на криптовалюти може зайняти більше часу, це пов’язано з особливостями децентралізованих мереж. Транзакції у них обробляються повільніше. Швидкість транзакції в криптовалютах відрізняється. Наприклад, переведення на Ripple зазвичай виконується швидше, ніж Bitcoin.

Мінімальна сума поповнення через Mastercard
Мінімальна сума поповнення через Mastercard

Комісії на виплати у букмекерській конторі MostBet відсутні. При цьому користувач може зіткнутися з комісіями, які є в платіжних системах, що використовуються.

Транзакції у криптовалюті також доведеться оплатити.

Мінімальні суми поповнення рахунку та виведення коштів: 25 та 150 гривень відповідно.

Мінімальна сума виплат іноді відрізняється від лімітів на введення. Ліміти на поповнення рахунку та виведення коштів на криптовалют постійно змінюються. Вони залежать від поточного курсу, який для децентралізованих активів може змінюватись кілька разів на день.

Переваги БК MostBet

Гравці в букмекерській конторі MostBet можуть вибирати мову сайту та програми, обрати валюту, в якій вестиметься рахунок. Для користувачів з України доступна і національна мова, і національна валюта. У цьому плані букмекер MostBet є для них найоптимальнішим вибором. Гравцям комфортно користуватися послугами букмекерської контори, коли не потрібно думати про курси валют.

Вибір національної валюти під час реєстрації
Вибір національної валюти під час реєстрації

На сайті доступні всі способи поповнення рахунку та виведення грошей, які є зручними для українських гравців. Тут є і різноманітні платіжні системи, і банківські картки та криптовалюти. Кожен гравець може користуватися тим, що йому дійсно зручно. Букмекер виводить кошти моментально, користувачам не приходиться чекати, коли гроші надійдуть на гаманець. БК MostBet відрізняється чесністю, зручністю та різноманітністю пропонованих послуг.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *